Мальдіви

Одним з найбільш привабливих екзотичних напрямків є Мальдіви. Тури в це чудове місце стають все більш популярними.

Мальдівська республіка розташована в екваторіальних водах Індійського океану, приблизно в 700 км на північний захід від Шрі-Ланки і являє собою ланцюг з 20 атолів , які, в свою чергу, складаються з 1192 коралових острівців. З них заселені близько 200. Найвища точка архіпелагу - на південному атолі Адду - 2,4 м.

Загальна площа становить близько 300 км². Столиця держави - Мале. Це єдине місто і порт архіпелагу, який знаходиться на однойменному атолі.

Відпочинок на Мальдівах дає можливість сучасній людині відчути себе Робінзоном Крузо - багато атолів на Мальдівах досі безлюдні.

Демократична республіка. Країна є членом Співдружності націй. Голова держави і уряду - президент, який обирається на 5-річний термін. Законодавчий орган - однопалатний парламент (54 депутата). Мальдіви розділені на 19 провінцій (атолів) і столичний округ Мале.

Всі тури на Мальдіви починаються з прибуття на цей найбільший острів архіпелагу.

Мальдівська республіка розташована в екваторіальних водах Індійського океану приблизно в 700 км на північний захід від Шрі-Ланки і 340 км на південь від Індії. Довжина країни близько 750 км (з півночі на південь) і ширина близько 120 км (із заходу на схід). Складається з 1192 коралових острівців, згрупованих у подвійний ланцюг з 26 атолів, які знаходяться на вершині підводного хребта, що простягнувся на 960 км. Найбільший острів Мальдів - Ган. Багато з островів Мальдів нежилі. Населення - близько 395 тис. чоловік. Найбільша концентрація - в Мале. Острівці не на багато підносяться над рівнем океану: найвища точка архіпелагу - на південному атолі Адду (Сієну) - 2,4 м. Загальна площа - 90 тис. км², територія суші - 298 км². Берегова лінія: 644 км. Столиця Мале - єдине місто і порт архіпелагу - розташована на однойменному атолі. Клімат на Мальдівах тропічний, з листопада по березень зберігається суха погода завдяки впливу північно-східних мусонів. З червня по серпень на погоду впливають південно-західні мусони з дощами. Спекотна погода стоїть цілий рік, температура повітря коливається від 24 ° до 30 ° С. Тури на Мальдіви в будь-яку пору року принесуть радість спілкування з тропічної природою!

Найкращим часом для того, щоб влаштувати собі відпочинок на Мальдівах, вважається період з листопада по кінець квітня: в цей час тут спокійне море, сонячна і суха погода. З травня по жовтень південно-західний мусон може приносити короткочасні дощі, для цього періоду характерні не дуже спекотна погода, висока вологість і хвилювання на морі. У червні бувають шторми і високі хвилі. Температура води цілий рік зберігається на рівні +24 - + 27 ° С.

На Мальдівах немає річок і озер, тому, незважаючи на велику кількість опадів, тут відчувається нестача прісної води. В колодязях і резервуарах вода дощова, на смак трохи солона. На островах ростуть кокосові пальми і банани.

Кровососних комах небагато, проте вечорами краще користуватися репелентами. Як і всюди на екваторі, на Мальдівах дуже короткі, всього чверть години, ранок і вечір, і відразу за ними наступають яскравий день з жарким сонцем, або темна ніч.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.