Мальта

Республіка Мальта розташована на невеликому архіпелазі в Середземному морі. Все населення країни - 402 тисячі чоловік - живе на островах Мальта, Гозо і Коміно, а решта островів нежилі. Це єдина європейська держава, в якому не зустрінеш ні річок, ні озер.

Найцінніше і примітне в Мальті - її історичні скарби.

Вряд чи можна знайти інше місце, здатне запропонувати таку кількість археологічних, культурних, архітектурних та інших цінностей на квадратний кілометр площі. Серед визначних пам'яток Мальти - собор Св. Іоанна, палац Паризіо, палац-резиденція президента країни - колишній палац Великого магістра лицарів Св. Іоанна Єрусалимського (відомих також як Мальтійські лицарі), збройова палата лицарів, форт Св. Елмо, Ботанічний сад Арготті, один з найстаріших театрів - "Маноель", Соборний музей, Собор Св. Павла і грот Св. Павла, палац Св. Софії. У містах Вітторіоза, Коспікуа і Сенглея збереглися унікальні кріпосні споруди.

Остров пропонує досить різноманітний відпочинок. Мальта відмінно підходить для любителів дайвінгу, так як її узбережжі тисячі бухт зі скелястими берегами, а на дні Середземного моря лежать останки кораблів, і живе багата фауна.

Также на Мальті є кілька центрів таласотерапії - вагома причина для відвідування острова не тільки влітку, але і взимку, коли ціни на розміщення нижче, та й самі спа-центри часто влаштовують вигідні спеціальні акції.

В країні порівняно небагато висококласних готелів і модних дискотек, оскільки тут сильний вплив католицької церкви. Однак молодіжний відпочинок на Мальті чудово пройде в курортних зонах Сліма, Сент-Джуліанс, Пейсвіль, де найбільше розважальних закладів.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.