Таємничим підземеллям Рівного почали шукати логотип

22.02.2019

Найкращі з запропонованих на конкурс логотипів організатори обіцяють відзначити грошовими призами. Так, автор роботи, яка посяде перше місце, отримає 2000 гривень , друге – 1500 гривень і третє – 1000 гривень.

Переможців визначатиме професійне журі. Його завдання – вибрати художню ідею, яка зможе мати цікаву графічну адаптацію та допоможе Рівненським підземеллям стати ще трошки таємничішими і привабливішими для потенційних відвідувачів, зазначають ініціатори конкурсу.

Логотип має відповідати тематиці, бути оригінальним, креативним, впізнаваним, простим (складатися не більш як з двох-трьох елементів). Також його рекомендують створювати у векторному форматі. Під логотипами авторам радять коротко написати, звідки взяли ідею та що хотіли передати зображенням.

Свої роботи учасники можуть надсилати в формі ескізу на електронну адресу: mysteriousrivne@gmail.com. Конкурс триватиме до 15 березня. Оголошення результатів відбудеться 19 березня.

Реалізацією проекту «Таємничі підземелля Рівного» займаєтьсяуправління культури й туризму Рівненської міської ради на грантові кошти Європейського Союзу. На місці нещодавно розкопаного підземного міста в парку Шевченка постануть дві атракційні квест-кімнати з мультимедійним інтерактивним оснащенням.


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.