Маврикій

Порт-Луї

Порт-Луї - одна з найменших столиць світу. Місто засноване в 1736 році, розташоване на березі моря, біля підніжжя гір. У його порт заходять океанські круїзні судна. Незважаючи на велику кількість сучасних будівель, місто зберегло чарівність старовини. Архітектурні пам'ятки Порт-Луї відносяться до різних культур, тісно перемішати в історією Маврикія.

Далі...
Східне узбережжя

Цей регіон вражає різноманітністю і контрастом пейзажів. Від Маебурга до Гран-Рів'єр-Сюд-Ест берег гористий, на північ поступово згладжується. Кораловий риф, сильно віддалений від берега з південно-східного боку, поступово наближається до острова, практично зближуючись з ним в районі Пост-Лафайєта. Найбільша лагуна Маврикію знаходиться в бухті Маебурга, по її гладі розкидані мальовничі острівці.

Далі...
Західне узбережжя

Може змагатися з курортами північного Маврикія, причому не тільки за якістю пляжів, а й за кількістю розваг. Західне узбережжя розкинулося від столиці Порт-Луї до мису Морн. Тут знаходяться одні з кращих курортів на всьому острові: Флік-ан-Флак, Волмар, бухта Taмарін і Морн. Сюди прагнуть дайвери і серфери з усього світу.

Далі...
Південне узбережжя

Музей історії і морського флоту - музей розташований з 1950 року в колоніальному будинку, побудованому в 1771 р. У музеї представлені три періоди колонізації Маврикія - тут зібрані колекції предметів побуту, естампів, літографії, старовинних меблів і фотографій.

Далі...
Північне узбережжя

Це сама туристична частина острова і більш сонячна, ніж інші. Пляжі північно-західного узбережжя - Мон-Шуазі і Тру-о-Біш - вважаються одними з найкрасивіших на Маврикії. Північна частина острова абсолютно плоска і найбільше підходить для відпочинку, який передбачає водні види спорту, шопінг і розваги. Тут немає полів для гольфу і пагорбів.

Далі...
Центральна частина острова

У центральній частині острова, в 5 км від Порт-Луї, починається величезна міська зона, що простягнулася на 17 км в довжину і 4 км в ширину. Вона являє собою кілька містечок, які межують один з одним. Бо-Басс, Роз-Хілл, Катр-Борн, Фенікс, Вако, Флореаль і найбільший з них Кюрпіп. Плато розташоване на висоті 400-600 м над рівнем моря.

Далі...
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.