Музика в готелі зміцнює лояльність гостей

02.08.2018

Музична фірма звукозапису Rightsify випустив доповідь про вплив звуків в готелі на настрій і поведінку мандрівників і персоналу.

У звіті також представлені рекомендації як «монетизувати» музику в готелі і підвищити ефективність команди завдяки грамотно підібраному звуковому супроводу.

«Звуки" закріплюють "послання готельного бренду, упевнений засновник Rightsify Алекс Бестелл. Перший акорд вашої улюбленої в шкільні роки пісні здатний за секунду викликати яскраві спогади та телепортувати вас в ті часи. При цьому дратівливі звуки в офісі можуть знизити продуктивність праці на цілих 66% і навіть завдати шкоди здоров'ю співробітників. Ви помічали, як заспокоює спів птахів або дзюрчання струмка? В інтернеті доступні безкоштовні записи звуків природи - використовуйте їх в робочому процесі. Час позбутися галасливих принтерів і телефонів!»

У доповіді також згадується експеримент 2011 року. Тоді в одному з магазинів було проведено тестування різних поєднань ароматів і мелодій. Коли звуки та запахи гармоніювали один з одним, кількість імпульсивних покупок збільшувалася на 80%.


По материалам: www.traveldailymedia.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.