На європейських рейсах Finnair можна під'єднатися до Wi-Fi

24.07.2018

Пасажири європейських рейсів Finnair тепер можуть підключатися до Wi-Fi під час польоту. Зараз супутникова мережа Viasat доступна на шести літаках Airbus фінського авіаперевізника, проте вже до кінця цього літа авіакомпанія планує збільшити кількість лайнерів з бездротовим інтернетом до 20. До літа 2019 року Wi-Fi буде пропонуватися на всіх літаках Finnair, що здійснюють короткі рейси.

Послугу запустять в тестовому режимі безкоштовно для всіх пасажирів на два місяці – за цей час авіакомпанія планує зібрати відгуки користувачів. Її остаточна вартість буде оголошена восени.

При цьому в авіакомпанії помічають, що Wi-Fi не вийде приєднати на деяких маршрутах, включаючи Латвію, Литву, деякі напрямки Білорусі, а також в регіонах Біскайської затоки та Північного моря, де немає супутникового покриття.

«Під час польоту мандрівники також можуть читати електронні газети та здійснювати покупки – через наш портал Nordic Sky», – зауважив старший віце-президент відділу з обслуговування клієнтів Finnair Пііа Карху.

Нагадаємо, раніше бездротовий інтернет на борту під'єднав інший авіаперевізник в регіоні – скандинавський SAS.


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.