На рейсах в США посилять правила провезення ручної поклажі

27.06.2018

Адміністрація транспортної безпеки США (TSA) вимагає від служб безпеки іноземних аеропортів з 30 червня ввести додаткові заходи безпеки при перевірці ручної поклажі пасажирів, що вилітають в США.

Нововведення торкнеться перевезення в салоні літака порошкоподібних речовин в ємностях, обсяг яких перевищує 350 мл, наприклад, дитячих присипок, спортивного харчування, косметичної пудри, спецій.

Такі ємності необхідно буде викладати з ручної поклажі для додаткового окремого сканування в інтроскопія. У разі, якщо співробітники служби авіаційної безпеки не зможуть ідентифікувати порошкоподібну речовину, його заборонять проносити на борт літака.

Подібні правила в аеропортах США почали вводити з липня 2017 року, після того, як поліція Австралії повідомила про запобігання теракту за участю літака Etihad Airways, на борту якого учасники змови планували активувати саморобний вибуховий пристрій.

Його передбачалося здати в багаж, проте, за даними поліції Австралії, пристрій не минуло через процес реєстрації на стійках в аеропорту.

У квітні 2018 року TSA заявила про завершення введення нових процедур огляду у всіх аеропортах США.


По материалам: www.avianews.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.