Наші переваги

Наші  переваги:

⇒Високий рівень професіоналізму і щире піклування про комфорт кожного клієнта є основою корпоративної філософії Bytsko Travel Group вже більше 24 років.

⇒В нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, які систематично вдосконалюють свої навички відповідно до корпоративної програми навчання.

⇒Наші корпоративні стандарти обслуговування гарантують клієнтам оперативність, зручність, формування найбільш оптимальних варіантів подорожі.

⇒Служба підтримки корпоративних клієнтів Bytsko Travel Group працює цілодобово в режимі 365/24/7.

⇒В організації схеми роботи з клієнтом ми перш за все враховуємо зручність для клієнта, пропонуючи різноманітні рішення для побудови комунікацій, управління витратами і контролю якості.

⇒Ми створюємо та адаптуємо під потреби Клієнта систему звітності (статистичні та аналітичні звіти, додатки з переліком персональних даних, необхідних для Клієнта і т. д.).

⇒Основна задача нашої компанії полягає в оптимізації як часових, так і фінансових витрат клієнтів, створюючи всі умови для того, щоб клієнти могли зосередитись на розвитку свого бізнесу, не відволікаючись на супутні йому питання.

Прямі договори з авіакомпаніями і акредитація в ІАТА дозволяють нам укладати тристоронні угоди по схемі «Клієнт – Агент – Авіакомпанія» з метою отримання спеціальних умов для клієнта.

⇒Наші корпоративні клієнти беруть участь в програмах лояльності авіакомпаній як індивідуальні пасажири і як співробітники корпорацій.

⇒Ми пропонуємо авіаквитки на рейси low-cost компаній.

⇒Прямі договори з готелями в Україні та за кордоном і використання провідних систем онлайн бронювання готелів дають нам можливість пропонувати найкращі варіанти розміщення по усьому світу зі знижками від 5% до 50% від вартості номерів на стійці готелів.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.