Найшвидший інтернет - в Сінгапурі

27.07.2018

Питання про якість інтернет-зв'язку в країні призначення для відрядженого співробітника грає першорядну роль. Швидкість з'єднання безпосередньо залежить від того, в якій частині світу ви знаходитесь – і кращий сигнал на планеті чекає вас в Азії.

За даними британської аналітичної компанії Cable, щорічно відстежує швидкість широкосмугового інтернету в усьому світі, найшвидший інтернет – в Сінгапурі.

Висока якість інтернет-з'єднання в державі багато в чому пов'язане з його невеликою площею і його роллю в регіоні. Як азіатський фінансовий центр, Сінгапур приділяє значну увагу розвитку цифрових технологій. «Економічна обумовленість визначає відносну легкість передачі сигналу на невеликій території країни», – йдеться в звіті Cable. Площа інтернет-покриття в місті-державі становить 82%.

Слідом за Сінгапуром в рейтингу високошвидкісного з'єднання йдуть скандинавські країни – Швеція, Данія і Норвегія. Також у 20-ку лідерів швидкого інтернету входять Японія, Тайвань, Гонконг, Естонія, Латвія, Литва, Іспанія і США. За даними звіту, світові показники швидкості широкосмугового інтернету збільшилися з 2017 року на 23%, проте в основному шляхом прогресу в розвинутих країнах - країни, що розвиваються в технологічному плані відстають.

В ході дослідження організація проводила моніторинг швидкості інтернет-з'єднання в 200 країнах на протязі 12 місяців, щоб отримати середній показник по світу.


По материалам: www.mentalfloss.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.