Найзручніші крісла в економ-класі у Japan Airlines

25.07.2018

Авіакомпанією, що надає найкращі місця для пасажирів економ-класу за версією Skytrax в цьому році, стала Japan Airlines. Мандрівники японського авіаперевізника можуть насолоджуватися більшим, ніж на інших лайнерах, простором для ніг завдяки збільшеному «кроку крісел» – відстані між однаковими точками сидінь двох сусідніх рядів. Також на цей показник впливає розташування відкидного столика, спинки і подушки крісла. У літаках Japan Airlines він становить 84 см.

Для порівняння: у RyanAir це – 76 см, EasyJet – 74 см. Ширина сидіння в лайнерах японського авіаперевізника доходить до 48 см (в залежності від судна), на борту EasyJet – 44 см, RyanAir – 43 см.

Крім того, під сидіннями економ-класу Japan Airlines передбачено функціональний простір, а самі місця обладнані держателем для напоїв, відсіком для зберігання невеликих предметів – гаджетів або книг, розеткою і сенсорним монітором діагоналлю 27 см, на якому можна дивитися фільми або грати в ігри.

На відміну від інших літаків Boeing777, лайнери Japan Airlines обслуговують мандрівників з компонуванням крісел 3-4-2, що передбачає більше варіантів їх розсадження і забезпечує більш зручний бічний прохід між рядами.

Нагадаємо, Japan Airlines вже вдруге отримує престижну нагороду за кращі місця в економ-класі – вперше перевізник став лідером в цій номінації в 2015 році.


По материалам: www.independent.co.uk

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.