Названо найбільш ефективний аеропорт у світі

04.08.2018

Дослідне товариство повітряного транспорту (ATRS) спільно з Авіаційним університетом Ембрі-Редла представили результати аналізу аеропортів по всьому світу на конференції в Сеулі.

У звіті наводиться «всебічне, неупереджене порівняння аеропортів по всьому світу з акцентом на продуктивність, ефективність управління, обсяг витрат та аеропортові збори». Документ містить дані про 205 аеропортах і 24 групах аеропортів Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Північної Америки.

Лідером рейтингу ATRS став Міжнародний аеропорт Атланти – він також вважається найбільш завантаженим у світі, щорічно обслуговуючи
більше 104 млн пасажирів.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні лідирує Міжнародний аеропорт Гонконгу, що приймає понад 40 млн пасажирів на рік, також високі показники ефективності спостерігаються в аеропорту Гуам (10 млн мандрівників щорічно), південнокорейських Чеджу (25-40 млн пасажирів на рік) і Кімхе (10-25 млн пасажирів). Найефективнішим в Океанії вже восьмий раз поспіль названо аеропорт Сідней.

У Європі перший рядок рейтингу дісталася амстердамському Схіпхол. Кращими в своїх категоріях стали авіагавань в Копенгагені, Афінах і французько-швейцарський Базель-Мюлуз-Фрайбург.


По материалам: www.traveldailynews.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.