Названо найкращі еконаправленія в туризмі

19.11.2020

Цього року організатори Best in Travel 2021 переглянули підхід до подорожей і особливу увагу приділили питанням екологічності та сталого розвитку.

 Міжнародний туристичний портал Lonely Planet представив переможців щорічного конкурсу Best in Travel 2021, підсумки якого були опубліковані на сайті ресурсу

 В реаліях пандемії коронавируса організатори конкурсу переосмислили підхід до подорожей і змінили категорії вибору переможців Best in Travel.

Так, в попередні роки опитані порталом професійні мандрівники визначали кращі туристичні напрямки в категоріях Топ країн, Топ міст, Топ регіонів і Топ оптимальних напрямів.

 В цьому році було виділено три категорії: стійкість, спільнота і різноманітність.

"Коли в цьому році наш світ повністю зупинився, ми задумалися над тим, як можна найкраще дати нашим читачам можливість подорожувати відповідально і стати агентами позитивних змін", - підкреслив президент Lonely Planet Луїс Кабрера.

Представляємо переможців Best in Travel 2021 галузі сталого розвитку, які "змінюють подорожі і роблять світ краще - для сьогодення і майбутнього поколінь".

Оповідач року - Сорайя Абдель-Хаді. У своєму блозі Soraya.earth і Instagram вона вирішує основне питання екологічних туристів: як поєднати любов до подорожей з бажанням захистити Землю. В умовах обмеження переміщень через пандемію вона пропагувала "мікропріключенія" закликаючи людей зберігати цікавість і спілкуватися з природою, де б вони не знаходилися.

Піший маршрут року - Le Vie di Dante (Шлях Данте) в Італії, що пропонує туристам пройтися по знакових місцях з біографії автора Божественної комедії.

Краща програма з порятунку дикої природи - Руанда, чия Програма охорони природи допомогла врятувати від повного знищення диких гірських горил і в процесі цього створила новий план сталого збереження дикої природи в регіоні.

 Найкраще розвивається напрямок - острова Антигуа і Барбуда, які після руйнівного урагану Ірма в 2017 році зробили значні кроки по сприянню сталого розвитку по всій країні.

 На островах заборонили пластикові пакети і вироби з полістиролу, а також створили Зелений коридор - групу екологічно чистих готелів, курортів і підприємств.

Кращий туристичний маршрут на поїзді - Rocky Mountaineer в Канаді, організатори якого заради збереження пишноти Скелястих гір зробили кроки по скороченню викидів вуглекислого газу і утилізації відходів.

 Крім того, Rocky Mountaineer щорічно вносить вклад в Національну програму озеленення Tree Canada, в результаті чого на сьогоднішній день в Британській Колумбії висаджено понад 13 500 нових дерев.

 Найкраще гастрономічне напрямок - Греція, яка славиться ринків органічних продуктів, дикими травами і морепродуктами і є лідером серед найбільш екологічних продовольчих регіонів світу.

Кращі острова - острова архіпелагу Палау в Мікронезії, які після десятиліть прогресивної політики, захисних заходів і зобов'язань з боку відвідувачів вийшли в авангард екологічної стійкості.

У 2009 році в Палау був створений перший в світі заповідник для акул, також це була перша держава, яка запретілосолнцезащітний крем, токсичний для рифів.

 Після прибуття кожного відвідувача просять підписати Зобов'язання Палау, соціальний договір, в якому говориться, що мандрівник буде діяти екологічно відповідально під час свого перебування.

Кращий велосипедний маршрут - дорога Virginia Mountain Bike Trail в США, що пропонує туристам майже 500 миль для байкпакінга (суміш між велосипедним туризмом і альпінізмом).

 Краще житло - готель Grootberg Lodge в Намібії з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, який допомагає зберегти популяції левів і чорних носорогів завдяки розширенню прав і можливостей громад.

 Він споживає мінімум енергії, і його підхід до економії води був розроблений з місцевою громадою. Курорт створює робочі місця і таким чином зменшують вплив людини на дику природу Намібії. Він успішно перетворив деяких браконьєрів в захисників природи.

Краще міське напрямок - Гетеборг в Швеції, який до 2030 року має намір стати незалежним від викопних ресурсів.


По материалам: skorrespondent.net

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.