Нідерланди

Королівство Нідерландів - це держава, що складається з трьох країн: Голландії в Західній Європі, а також Нідерландських Антильських островів і острова Аруба в Карибському морі. Країна тюльпанів, вітряків і велосипедів, Нідерланди, що означає "низькі землі", більш ніж наполовину розташована нижче рівня моря. Нідерланди часто називають Голландією, хоча насправді так називаються дві берегові провінції, Північна Голландія та Південна Голландія, які відігравали важливу роль в історії країни.

На території Нідерландів знаходиться найбільш густонаселений район Європи - область Рандштад, що включає Амстердам, Гаагу, Роттердам, Утрехт, і міста поменше - Харлем, Лейден і Делфт. На вулицях столичних міст панує шалений ритм ділового життя.

На голландському узбережжі Північного моря і на Західно-Фризьких островах розташовано більше 50 пляжних курортів. Пляжі Нідерландів мають загальну протяжність 280 км, а відпочинок на них підходить для тих, хто не любить сильну спеку. Купальний сезон триває з липня по вересень, багато пляжів були мають Блакитний прапор, оскільки відповідають стандартам якості Євросоюзу.

Нідерланди володіють багатою культурною спадщиною, що надає країні особливий неповторний характер. На початку XVII століття Нідерланди панували над світом як економічно, так і в культурному плані. Ця невелика країна внесла значний вклад в образотворче мистецтво, літературу, науку. Нідерланди подарували світові чудових мислителів (Еразм Роттердамський, Уріель Акоста), художників (Рембрандт, Хальс, Ван-Гог, Босх), відважних мореплавців (Баренц). Тут знаходиться величезна кількість музеїв, парків, історичних місць, піщаних пляжів, каналів і квіткових полів.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.