Норвегія

Розташована в північно-західній частині Скандинавського півострова, земля фіордів, льоду і полярних сяйв, Норвегія, мабуть, сама «богатирська» країна на всій земній кулі. Народжуються там виключно вікінги і валькірії, яких нічого не бере: холод, непрохідні ліси, сувора північна природа.

Природа - головний скарб Норвегії. Тисячі затишних бухт і мальовничих, кристально чистих фіордів, деякі з яких занесені до списку спадщини ЮНЕСКО, оперізують її узбережжі, а невисокі гори, вкриті лісами і луками, створюють неповторний колорит цієї країни. Тисячі чистих озер і річок дають унікальну можливість насолоджуватись рибалкою і водними видами спорту, а природа, що дбайливо охороняється, дозволяє познайомитися з одним із незайманим людиною куточком Європи.

В Норвегії один з найтриваліших гірськолижних сезонів: на місцевих курортах катаються з листопада по травень. Гарантований сніг дозволяє постійно проводити тут Олімпіади і змагання з зимових видів спорту світового рівня.

Норвезька архітектура відома своїми унікальними клепаними церквами, які вважаються одними з найстаріших дерев'яних будівель на землі: однією ногою стоять в епосі вікінгів, а іншою - в епосі раннього християнства XI століття. Норвегія дала світові безліч талановитих людей, таких як: художник Едвард Мунк, композитор Едвард Гріг, скульптор Густав Вігеланд і драматург Генріх Ібсен. У Норвегії також народилися три Нобелівських лауреата в галузі літератури: Бьорнстер Бьорнсон, Сігрід Унсет і Кнут Гамсун.

Не дивлячись на зовнішню суворість норвежців, вони завжди раді приїжджим. У Норвегії не тільки прекрасний європейський сервіс, але й доброзичливий і теплий прийом. Там немає поспіху, суєти і дріб'язковості, ця країна не просто розслабляє і змушує по-іншому подивитися на навколишній світ, вона «структурує мізки».

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.