Новий бренд України назвали сучасним і привабливим

26.05.2018

Більшість турпрофі, які взяли участь в нашому опитуванні, вважають, що новий національний бренд України обов'язково приверне увагу, тому що він відмінний і сучасний. За такий варіант проголосувало 87.9% з 140 осіб. Тільки 2.1% виявився близький більш стриманий варіант "непоганий, думаю," спрацює ", 6.4% вважає, що можна було б придумати щось краще. І тільки 3.6% вибрали здивований пункт" а що це "?

Картинки по запросу национальный бренд Украины

Результати вийшли несподівані, адже раніше на адресу нового логотипу було висловлено чимало критичних зауважень. Також представників туробщественності здивувало, звідки взялася ця айдентіка, адже її твердженням не передували ні публічні обговорення, ні конкурсний відбір. Народний депутат України і ініціатор одного з проектів поправок в туристичному законодавстві Анна Романова навіть направила депутатський запит в Мінінформполітікі з вимогами надати інформацію про те, які кошти були витрачені на розробку і популяризацію цього бренду, як вибиралися його розробники, які експерти були залучені до процесу і т.д.

Але в кінцевому рахунку, незалежно від відповіді, важливіше, мабуть, інше – яким буде результат. У мінімалістичному дизайні є і свої плюси: такого логотипу простіше відкластися в пам'яті. І якщо більшості працівників турбізнесу подобається те, що в підсумку вийшло, то це і є найкраща відповідь на питання, чи заслуговує новий бренд України права на життя.


По материалам: mastertura.com.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.