Головна / Тури /

Польща

Про країну Пошук турів Міста/Регіони Візи Корисно знати

Республіка Польща - одна з найбільших держав Європи. За своєю площею (313 тис. кв. км) країна займає 9-е місце в Європі. Рівнини займають понад 90% території країни. У Південно-Західній частині тягнуться гори - Судети, а на півдні - Карпати. Звідси починаються найбільші польські річки - Вісла і Одра, які перетинають країну з півдня на північ, де країна омивається Балтійським морем.

Польща - скарбниця пам'яток культури. Польщу відвідує щорічно більше десятка мільйонів туристів. Тисячолітні міста запрошують познайомитися з багатою і давньою культурою, села - відпочити від галасливої цивілізації. І все це на фоні мальовничих пейзажів, адже найголовнішою визначною пам'яткою Польщі є саме її природа. Туристичні маршрути в Польщі створені таким чином, щоб крім спілкування з природою можна було оглянути пам'ятки історії та культури: середньовічні замки, палаци в стилі бароко, резиденції магнатів, храми, сакральні об'єкти, музеї під відкритим небом.

Польща має сильні театральні та музичні традиції. Варшава та інші великі міста мають театри і концертні зали, які пропонують цілий спектр музичних і культурних програм. У Польщі є прекрасні місця для відпочинку. Піщані пляжі Балтики приваблюють своїми ніжними фарбами і незвичайною північною рослинністю. Гірськолижні курорти (Закопане, Крконоше, Бескиди) пропонують сучасну розвинену інфраструктуру для якісного відпочинку та занять спортом.

В Польщі знаходиться 8 пам'ятників, що входять до переліку світової спадщини ЮНЕСКО: варшавське Старе місто, Королівський Краків, соляні копальні Велички, середньовічна Торунь, замок хрестоносців в Мальборку, місто-фортеця Замосць, найбільший гітлерівський концтабір Освенцим-Бжезінка (Аушвіц-Біркенау) і Біловезький національний заповідник.