Польща

Устрики Долішні

Устрики Долішні - курорт, що лежить на трасі так званої малої і великої об'їзних трас в Бещадах, є прекрасною базою для подорожей по Бещадах Високих. Містечко розташувалося в долині річки Ственж, єдиною в Польщі, що впадає в Чорне море. З північного боку Устжики межують зі схилами гори Каменна Лаворта, з південної - схилами Громадзинь. В околицях проведено в цілому приблизно 600 км туристичних і велосипедних трас.

Далі...
Рабка Здруй

Рабка Здруй - курорт, розташований в 50 км від Кракова, на північних схилах Горців, там де річки Понічанка і Сєнка впадають в Рабу. Раніше відома солеварнею, Рабка Здруй стала курортом вже в 1864 р., а перша лікарня для дітей була побудована через кілька років. Нині у багатьох лікарнях і санаторіях використовуються місцеві мінеральні джерела.

Далі...
Щирк

Гірськолижний курорт Щирк розташований в Бескидах (на півдні Польщі), в долині річки Жилиці, біля підніжжя двох гір - Скшічне (1 257 м над рівнем моря) і Клімчок (1117 м), в 120 км від Кракова.
Бескіди - це зовнішня гряда Карпат. На території Польщі Бескиди стеляться від східного польсько-чеського кордону до верхньої течії Сана. У пейзажі переважають пологі, зарослі лісом схили і чарівні гірські луки. Завдяки своєму унікальному мікроклімату, численним джерелам мінеральних вод і прекрасної екології, Бескиди є справжньою загальнопольській здравницею.

Далі...
Щавніца

Щавніца - оздоровчий і гірськолижний курорт, мальовничо розташований на висоті 435-520 м над рівнем моря, на кордоні Пекінській гір і Сондецьких Бескидів. Гірський масив Пенін, що є частиною Пенінського Національного Парку, розташований на відстані близько 50 км від Закопане, між Чорштин і Щавніца. Невелика частина масиву знаходиться на території Словаччини.

Далі...
Північна Здруй

Північна Здруй - мальовниче містечко-курорт, розташоване в регіоні гір Бескид Сондецький на висоті 400 м над рівнем моря, в долині річки Попрад, що розділяє гірські пасма: гори Радзевой (1236 м) на заході і Явожини Криницькій (1114 м) зі східної сторони. У п'яти кілометрах від Північна Здруй знаходиться лижна станція Верхомля.

Далі...
Варшава

Варшава - старовинне місто з чудовою архітектурою і мальовничими ландшафтами, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи.
Сучасна Варшава розділена річкою Віслою на дві відмінні одна від одної половини - Старе Місто (внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО), де розташовані сучасний центр міста, а також велика частина пам'яток, і східну сторону річки, що охоплює житлові приміські території і діловий округ.

Далі...
Гданьск

Гданськ - шосте за величиною місто в Польщі, важливий морський порт, розташоване в гирлі річки Вісла на Балтійському морі. Разом з містом Гдиня і пляжним курортним містечком Сопот він утворює агломерацію Тримісто (Потрійне місто), яка фактично є єдиним містом із загальним населенням приблизно в мільйон людей.

Далі...
Закопане

Закопане - великий центр зимових видів спорту, альпінізму і гірського туризму. Місто затишно розташоване на висоті 860-1120 м біля підніжжя північних схилів Високих Татр.
До послуг любителів гірських лиж і сноуборду надані численні підйомники і більше 60 кілометрів прекрасно підготовлених схилів і трас різної складності.

Далі...
Карпач

Карпач - гірськолижний курорт, розташований на південному сході Польщі в гірському масиві Карконоше біля підніжжя гори Сніжка (1602 м) - найвищої вершини Судетів.
З XIV століття Карпач відомий як селище золотошукачів. У міжвоєнний період ХХ століття місто прославилося як центр лижного спорту. З тих пір кількість туристів, які приїжджають на відпочинок в Карпач, все росте і росте.

Далі...
Краків

Краків - це прекрасне і неповторне місто з тисячолітньою історією, а також культурна і туристична столиця Польщі. Місто завжди було вільним і незалежним. Навіть в період розділів Польщі Краків зберігав свою автономію. Сьогодні місто приваблює безліч туристів багатими традиціями, прекрасними пам'ятниками, світовим рівнем самих різних культурних заходів, прекрасними кафе і дивовижною атмосферою.

Далі...
Криниця

Криниця - оздоровчий і гірськолижний курорт Польщі, розташований на півдні країни, в Західних Карпатах на висоті 600 м над рівнем моря і всього в декількох кілометрах від словацького кордному.
Курорт відомий своїм центром зимових видів спорту, прекрасною прогулянковою алеєю, альпійським садом, концертним залом, сучасним павільйоном мінеральних вод, парком, фунікулером на Паркову гору, курортною архітектурою XIX століття.

Далі...
Кудова Здруй

Кудова Здруй - оздоровчий курорт, розташований на самому півдні Польщі, в Судетах, на кордоні з Чехією. Перші згадки про кудовскі води відносяться до 1636 р., коли були побудовані купальні споруди. На початку ХХ століття були відкриті нові мінеральні джерела і побудовані: нові купальні, санаторій, зведена центральна котельня, власна електростанція, каналізація і залізнична лінія.

Далі...
Познань

Познань - місто в центральній частині західної Польщі, на ріці Варта, одне з найстаріших польських міст, найдавніше місто Великої Польщі.
Перший польський князь Мешко I в 966 р. хрестився неподалік, в Гнезно. Незабаром його син Болеслав Хоробрий був проголошений королем, поклавши початок династії П'ястів, яка правила країною майже три з половиною століття.

Далі...
Шклярська Поремба

Шклярська Поремба - центр зимових видів спорту і відпочинку, розташований в мальовничій місцевості в долині річки Кам'яної в Судетах. Місто знаходиться на висоті від 480 до 880 метрів над рівнем моря. Цей курорт справедливо називають «Перлиною Карконош». Гори, ліси, водоспади, прекрасні ландшафти - все це можна побачити в околицях міста, що має давню історію. Історія виникнення міста відноситься до середини ХIV століття і пов'язана, перш за все, з виробництвом скла.

Далі...
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.