Студія tpc TVв Цюріху – учасники заходу відчують себе телезіркам

06.12.2018

Незвичайний варіант, де можна провести галузеву конференцію, урочистий вітання або навчальний семінар, – студія tpc TV, провідного оператора телемовлення у Швейцарії. 

Сім обладнаних за останнім словом техніки залів для зустрічей підійдуть для груп різного розміру – для невеликих делегацій представлені затишний лаунж, а тим, хто збирається організувати подію на тисячу чоловік, припаде до душі просторий зал площею 1 тис. кв. м.
На майданчику працює власна команда фахівців, яка допоможе провести незабутній захід: напише сценарій, прикрасить зал, детально продумає висвітлення приміщень.

Любителів відомих швейцарських шоу, створених каналом, порадує по-справжньому особливу пропозицію – для події можна використовувати декорації однієї з телепрограм. Клієнти, які вже придумали свій варіант оформлення просторів, можуть не хвилюватися: така можливість теж передбачена.

Особливу увагу тут приділяють і харчуванню гостей. Меню, від закусок до винного бару, буде розроблено спеціально для вашої зустрічі. Команда телевізійного ресторану tpc може взяти приготування страв на себе, або можна організувати кейтеринг.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.