Прогноз рекордного зростання бізнес-тревел ринку в 2018 році

17.08.2018

У 2017 році витрати на ділові подорожі збільшилися на 5,8%, а в 2018-му зростання складе 7,1%. Це найвищі показники за період з 2012 року, повідомляється в щорічному прогнозі GBTA. За даними асоціації, до 2022 року обсяги відряджень в світі досягнуть $ 1,7 трлн. Експерти відзначають, що така тенденція пов'язана зі зміцненням світової економіки, а також податкової і грошово-кредитною політикою, що, по всій видимості, призведе до уповільнення економічного розвитку в майбутньому.

У звіті також повідомляється, що потенційну загрозу для індустрії ділового туризму в 2019 році несуть насамперед торговельні війни. Також в експертів GBTA викликають побоювання коливання процентних ставок в США і зростання дефіциту бюджету як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються.

В Європі динаміка залишається позитивною за винятком Великобританії, де спостерігається зниження тревел-витрат на 0,7% в 2017 році в зв'язку з Brexit. В Іспанії показник виріс на 6,3%, в Німеччині - на 5,6%, у Франції - на 3,9%. Очікується, що ринки, що розвиваються Індії та Індонезії покажуть збільшення на 11,3% і 8,7% відповідно, наблизивши свої показники до європейських до 2035 року.


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.