29.12.2018
Додаткову інформацію про розклад та аеропорти, звідки здійснюватиметься виліт літаків за вказаним напрямком, повідомлять пізніше, оскільки наразі розробляється річна програма графіку авіакомпаній. Частина з напрямків, які були отримані компанією SkyUp Airlines на засіданні комісії Державної авіаційної служби України, будуть реалізовані вже цього літа.
Як повідомлялося раніше, лоукостер просив дозволу у Державіаслужби відкрити з 31 березня 2019 року такі нові рейси: Подгориця (Чорногорія) – Київ, Харків, Львів і Запоріжжя (зі столиці SkyUp планує літати тричі на тиждень, з трьох інших міст – двічі); Прага (Чехія) – Львів, Харків, Одеса (тричі на тиждень з кожного міста), Карлові Вари (Чехія) – Київ (тричі на тиждень).
Також SkyUp планує відкриття з 31 березня рейсів Тель-Авів (Ізраїль) – Харків (двічі на тиждень) і Тирана (Албанія) – Харків (двічі на тиждень).
По материалам: