Qatar Airways ввела програму лояльності для студентів з додатковими бонусами

18.11.2020

Qatar Airways ввела програму лояльності для студентів Student Club з 68 країн світу, в тому числі з України, Росії, Вірменії, Грузії, Польщі, яка дозволяє учасникам отримувати знижки на перельоти і додаткові бонуси.

Після реєстрації студент зможе оформити першому бронюванні зі знижкою 10%. Після виконання першого перельоту авіакомпанія надасть знижку 15% на другий, а після другого перельоту - 20% на третій виліт.

Додатково члени Student Club зможуть перевозити на 10 кг багажу більше або один додатковий валізу - умови залежать від маршруту.

Також для них буде безкоштовним швидкісний інтернет Super Wi-Fi, який надається на борту літаків Boeing 777 і Airbus A350.

Ще одна опція дозволить студентам один раз міняти дату вильоту без оплати штрафних санкцій. Однак в такому випадку може стягуватися різниця тарифів, якщо квиток на нову дату виявиться дорожче старого.

Учасниками Student Club можуть стати студенти коледжів і університетів віком від 18 до 30 років. Перед реєстрацією попередньо необхідно стати членом програми лояльності Qatar Airways Privilege Club.


По материалам: swww.avianews.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.