Qatar Airways запускає «ультра просунуті» лайнери А350-1000

02.09.2018

Авіакомпанія Qatar Airways представила «найтехнологічніші у світі» літаки А350-1000, обладнані фешенебельними сьютами QSuite в салоні бізнес-класу. Переліт на нових лайнерах зможуть зробити пасажири рейсів, які будуть виконуватися з сінгапурського аеропорту Чангі з 1 листопада цього року. А в січні 2019 го і мандрівники, що вилітають з авіагавань Ханеда в Токіо.

На борту А350-1000 327 крісел, з яких 46 бізнес-сьютів і 281 збільшене сидіння для пасажирів економ-класу. Сьюти QSuite обладнані кріслами-трансформерами, які можуть перетворитися у двоспальне ліжко або зручний простір для чотирьох чоловік.

Крім того, вдосконалений планер повітряного судна частково виконаний з композитних матеріалів. У будівництві лайнера використовувався пластик, армований вуглецевим волокном, - він дозволяє знизити витрату палива під час польоту і скоротити вплив на навколишнє середовище. А світлодіодне освітлення всередині салону імітує природні заходи й сходи сонця, щоб допомагає мандрівникам легше переносити наслідки джет лага.


По материалам: www.iol.co.za

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.