Шрі-Ланка

Шрі-Ланка - як і дві тисячі років тому пропонує своїм гостям рідкісне поєднання приємних відкриттів. Розташована в центрі Індійського океану, острів Цейлон - це регіональний центр, де перетинаються світові морські і повітряні маршрути. Красивий гірський масив з найвищою точкою 2524 м (Підуруталагала). Безліч річок, найдовша Махавелі Гангу (322 км) впадає в Індійський океан в районі Трінкомале. Жодна інша країна світу не може запропонувати своєму гостеві стільки цікавого. З 130 світових історичних цінностей, що охороняються ЮНЕСКО, сім розташовано на цьому дивовижному острові. Шрі-Ланка - це найдавніша країна з багатою історією і глибокими традиціями, це світовий центр буддизму з чудовими пам'ятками цієї світової релігії.

Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка (колиш. Цейлон), острівна держава в Південній Азії, на південь від півострова Індостан. Шрі-Ланка - це острів в Індійському океані, розташований на південь від півострова Індостан. Загальна площа 65610 кв. км., протяжність з півночі на південь 445 км, а з заходу на схід 225 км. У центрі острова розташований Центральний гірський масив. Середня висота гір - 1000-2000 м над рівнем моря, але окремі вершини піднімаються вище. Найвища точка острова - гора Підуруталагала має висоту 2524 м. Однак, найбільш відомий величний Адамов пік - 2243 м.

Національні парки Вілпату і Інгіньягала, а також величезний зоопарк Дехівала в передмісті Коломбо користуються величезною популярністю серед туристів. У Дехівалі ви побачите таке незвичайне видовище, як танець слонів. Національний парк в Ялі є прекрасним заповідником, в якому зберігають всі умови живої природи. Проїжджаючи по спеціальним дорогах через дику місцевість ви побачите всю красу ландшафтів Шрі-Ланки. Вам зустрінуться неквапливі стада слонів, граціозні леопарди і стрункі олені. Крім того, тут живуть мавпи, бізони, мурахоїди і безліч птахів. З закритого автомобіля або будиночка ви можете спостерігати унікальні сцени з тваринного світу.

Флора. Приблизно 29% землі оброблено. Близько 22% площі займають ліси. Через підвищену вологість рослинність багата і буйна, з величезною різноманітністю дерев (від екзотичних пальм і чорного дерева до цейлонського дуба та акації), ліан, чагарників і квітів, серед яких орхідеї і рододендрони.

Фауна. Дика природа збережена на 10% площі острова. На острові мешкають різні види тварин, у тому числі слони, леопарди, олені, мавпи, лінивці, дикі кабани, кобри, крокодили і черепахи. Острів - притулок для багатьох мігруючих птахів. Рожеві фламінго прилітають на Цейлон, рятуючись від північної зими в теплих лагунах і вологих землях. Кращий час для спостереження за птахами - з січня по квітень.

Заповідники і національні парки. Мабуть, найвідомішим з чотирьох національних парків Шрі-Ланки є Національний парк Рухуна, розташований на самому півдні країни в провінції Ялла. Три інших національних парки Віллату, Удавалаве і Бундала також дуже популярні.

Відвідувача вражає багатство тропічної фауни і флори, що вдалося зберегти на цьому невеликому острові. З давніх часів Шрі-Ланка експортувала для королівських палаців Заходу і Сходу чудових павичів і слонів. Проте, країна пишається тим, що туристи можуть поспілкуватися з цими і безліччю інших представників тропічних джунглів, відвідавши національні паркі.

Столиця Коломбо - населення 1,2 мільйона. Канді близько 104 тис. жителів, колишня столиця останньої сингальської держави. Галле (84 тис. жителів) - адміністративний центр Південної провінції і невеликий порт.

Клімат: тропічний, теплий (середня температура 28-30°С) і вологий. Вологість повітря - близько 75%. Сезонні погодні зміни, пов'язані з мусонами, не різкі. Дощі випадають в основному вночі (найбільш дощові місяці - червень і вересень). Температура води близько 26°С.

В Шрі-Ланці в 1996 р. проживало 18,3 млн осіб.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.