Словаччина

Словаччина - це невелика східно-європейська держава, яка зібрала на своїй території все найкраще, що є на європейському континенті: середньовічні міста з готичними і ренесансними архітектурними пам'ятками, мальовничі селища і провінційні села, сучасні гірськолижні курорти для любителів активного відпочинку, чудові Малі Карпати , Татри і Дунай, здравниці з мінеральними джерелами, національні парки і заповідники, найчистіші річки, озера і знамениті словацькі печери.

Словаччина може запропонувати практично будь-який варіант відпочинку, який можливий в Європі: гірськолижний відпочинок, лікування і багата екскурсійна програма.

В країні знаходиться близько 1200 термальних і мінеральних джерел і 22 лікувальних курорти. Вважається, що деякі з них за ефективністю не поступаються аналогічним курортам Швейцарії, при цьому вартість лікування в Словаччині набагато нижче.

Також на території Словаччини знаходяться 9 національних парків і 16 охоронюваних природних зон. Найбільш популярні серед туристів Татранський національний парк, національний парк Низькі Татри, Пієнінській національний парк, національний парк Мала Фатра і національний парк Словацький Рай. На території багатьох парків розташовані гірськолижні курорти. У цих краях можна вільно поєднати і зимові види спорту (сніг на багатьох вершинах лежить до квітня), і «літній» активний відпочинок.

В Словаччині можна знайти пам'ятники всіх історичних періодів. Поруч із замками, маєтками і історичними будівлями туристів чекає чудова природна краса: високі гори і тихі долини, річки, гірські озера з кришталево-чистою водою і великі печерні системи.

По всій Словаччині розкидано близько 180 середньовічних замків, серед яких найбільш цікаві замки Спішскі- град, Орава (30 км на північ від Ружомберока), Зборів, Тренчин, Братиславський град, Девін, Кежмарок, Кремніца, Зволен, Смоленіцкій, Червений камінь (недалеко від міста Модра), а також руїни фортеці Левін і замок Бецков недалеко від Братислави. Словацькі Банська Штявніца, Словацький крас, замок Спішський град і село Влколінец включені в список світової спадщини ЮНЕСКО.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.