Словенія

Словенія розташована на північному-заході Балканського півострова в східній частині Альп. Це одна з найменших країн Європи, вона займає площу близько 20 тис. кв. км. Словенія межує з Італією на заході, Австрією на півночі, Угорщиною на сході і Хорватією на півдні.

Словенія - це держава, в якому, як кажуть самі словенці, Альпи зустрічаються з морем. Словенія - гірська країна, на півночі якої розташовані Альпи (і найвища точка Словенії - гора Триглав, зображена на гербі і прапорі республіки), а на півдні - частина Дінарського нагір'я, плато Карст з карстовими полями, де, внаслідок руйнівних процесів вапнякових порід, утворилися численні озера.

Словенія багата різноманітними курортами. Це гірськолижні курорти, термальні, відпочинок на озерах і на узбережжі Адріатичного моря. Гірськолижні курорти Словенії - це Марібор, Бовец, Кранська гора і Крвавец. Курорти на узбережжі Адріатики - Копер, Ізола і Піран. Цілорічний відпочинок на озерах Блед і Бохінь: взимку - катання на лижах, гірськолижні траси розташовані в безпосередній близькості від озер; влітку - це пляжний відпочинок, піші та велосипедні прогулянки. Окремо варто виділити термальні курорти Словенії - до їх числа можна віднести Рогашка Слатіна і багато інших міст. Крім курортів, гір, озер, великих міст на весь світ славляться печери Словенії, і найголовніша - Постойна Яма.

Словенія сьогодні - це країна з розвиненою туристичною інфраструктурою, в якій збереглися старовинна архітектура, пам'ятки природи, мистецтва - все те, що характерно для старої Європи.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.