Туреччина

Туреччина - єдина в світі країна, що омивається чотирма теплими морями (Середземним, Чорним, Мармуровим і Егейським). Туреччина славиться своєю багатою історією та унікальною природою. Саме тому туроператори по Туреччині рекомендують її всім любителям старовини і визначних пам'яток. Туризм Туреччина зводить на чільне місце своєї економіки, тому тут створені всі умови для чудового відпочинку. Погода в Туреччині дозволяє насолоджуватися відпусткою в будь-який час з травня по жовтень.

Туреччина - це райський куточок, де багатюща культура, укріплена глибокими національними традиціями, гостинні і мудрі люди, завжди готові прийти на допомогу. Туреччина може похвалитися тривалим купальним сезоном. Турецькі пляжі чекають відпочиваючих з перших чисел травня і аж до листопадових свят. Саме в цей період температура повітря встановлюється на позначці + 30°С. Крім того, Туреччина відома і зимовим відпочинком. Гірськолижні тури в Туреччину користуються популярністю як у новачків, так і у професійних спортсменів.

Перша в світі кав'ярня «Трон і фортеця» відкрилася в Стамбулі у 1551 чи 1554 році за указом султана Сулеймана Пишного, пристрасного поціновувача кави. В даний час практично на тому ж місті знаходиться одна з кращих і найдорожчих кав'ярень Стамбула «Курукахведжі Мехмед-ефенді»

Туреччина - країна, в якій є все, що задовольнить інтереси туристів: пляжі, водоспади, готелі і стародавні пам'ятники. Найвідоміша пам'ятка - це Троя. Популярний туристичний маршрут приведе вас в провінцію Чанаккале. Це місце досі інтригує не тільки туристів, але і навіть вчених. Адже оспіване Гомером місто до сих пір залишається нерозгаданою загадкою.

В Туреччини дуже багато святих місць. Одне з них це район Каппадокії. Це місце вважається геологічним чудом, і складається відчуття, що воно спеціально створене природою для порятунку перших християн. Переслідувані римлянами, вони довгий час жили в печерних містечках. Найбільшими були Каймакли і Деринкую. На глибині 8 метрів тисячі віруючих знаходили все, що їм було необхідно: будинки з кухнею і вентиляцією, млини і церкві.

В Туреччини знаходиться четверта (після Мекки, Медіни і Єрусалиму) святиня ісламу - Мечеть Ейюба. За легендою, в 688 році під стінами Константинополя загинув прапороносець пророка Мухаммеда - Ейюб аль-Ансарі. Його мощі були знайдені при турецькій облозі міста в 1453 році. Ейюб - єдина з таких значних ісламських святинь, яка знаходиться в Європі і доступна для огляду іноземцям.

Знамениті на весь світ пінкові трубки виготовляють в Туреччині кілька століть. Морська пінка, або сепіоліт, жовтувато-білий мінерал, багаті родовища якого знаходяться Туреччини. Вважається, що цей мінерал поглинає до 30% нікотину - швидше за все завдяки чому вони стали так популярні в Європі.

Серед семи чудес світу почесне місце займає Колос Родоський - статуя бога Сонця Геліоса заввишки 32 м. І хоча в 244 році до н.е. статуя була зруйнована в результаті землетрусу, подорож на грецький острів Родос зацікавить вас.

Зазначимо, що сучасний Родос не менше гарний, а його упорядковані прекрасні пляжі і чарівні пейзажі гідні пера письменника і пензля художника, тому не забудьте прихопити з собою відеокамери та фотоапарати.

Відправитися на Родос можна з Мармаріса. І це гарне доповнення до шикарного відпочинку. Екскурсія розрахована на цілий день, проїзд здійснюється на "кометі", яка вміщує 120 чоловік. Вам належить захоплююча одногодинна екскурсія, а після цього - вільний час.

Турецька лазня "хамам". У Хамі ви зможете погрітися в сауні і поніжитися в джакузі. Після цього ви перейдете в хамам - величезну мармурову кімнату, що підігрівається зсередини. Полежавши на гарячому мармурі, ви підготуєте своє тіло до пілінгу. Спеціальної рукавицею з шорстким покриттям (кесе) досвідчений банщик зніме з вашого тіла омертвілі частинки шкіри, а потім побалує легким мильним масажем з повітряною піною. Відчувши себе доглянутим і молодшим, ви зможете відпочити в холі з баром або отримати задоволення від масляного масажу.

Столиця: Анкара

Розташована на частині суші, називаною Малою Азією Анатолією, що простирається з Азії до Південно-Східній Європі. Мала Азія (Анатолія) омивається з півночі Чорним морем, із заходу - Егейським, з півдня - Середземним морем. Анатолію від Європи відокремлюють протоки Босфор і Дарданелли. Гори з півночі і Тавр з півдня, як стіни, оточує Анатолійська височина. На сході знаходяться згаслі вулкани, а також джерела рік Тигр і Євфрат.

Клімат: На заході і півдні, де панує середземноморський клімат, літні місяці спекотні і сухі, а зима - м'яка. В цілому по країні середня температура січня коливається від +5 до + 15°С, липня від +15 до + 32°С.

Населення: турки (85%), курди (12%), 3% інші ісламські народності, американці, євреї .

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.