У Дубаї для бізнес-зустрічей відкритий оперний театр у вигляді корабля

09.07.2018

За останні п'ять років нестандартні майданчики «відібрали» у готелів і традиційних конференц-центрів частина ринку MICE, відзначають експерти. Провести ділову зустріч можна де завгодно – в літаку, на кораблі, в справжньому старовинному замку. Або в ультрасучасному оперному театрі – якщо ви в Дубаї!

Дубайська опера – майданчик-трансформер: з театру вона перетворюється в концертний зал, а з нього – в event-хол. Завдяки цьому там можна влаштувати захід майже будь-якого формату, починаючи від концерту Пласідо Домінго (який, до слова, виступав на церемонії відкриття) і закінчуючи масштабними конференціями та церемоніями нагородження. Цікаво, що сама будівля, спроектована голландським архітектором Янусом Ростоком, побудовано у формі традиційного парусного арабського корабля дау – судна такого типу з'явилися ще до нашої ери, і їх продовжують використовувати до цих пір.

Площа головного і найбільшого залу Дубайської опери Auditorium становить 1,8 тис. м2, і в банкетної розсадження він вміщує до 1 тис. осіб. Для більш камерних зустрічей підходить Studio (251 м2) на 160-285 чоловік або віп-кімната Majlis (75 м2). Зібрати гостей можна також в фойє, розділеному на кілька зон, а якщо захід проходить влітку – на свіжому повітрі: на променаді (2,7 тис. м2) або в саду (1,5 тис. м2), звідки видно знамениту башту Бурдж-халіфа.

До або після зустрічі делегатів можна запросити на екскурсію по Дубайської опері. Учасників проведуть за куліси і розкажуть, як розроблявся дизайн будівлі, а також поділяться історіями про події, що відбувалися в театрі. Крім того, на території майданчика працює ресторан з відкритою кухнею шеф-кухаря Шона Коннеллі. В меню – переважно дари моря: устриці, краби, лобстери, сібас, а також стейки.

У Дубайської опері в різний час вже проводилися Bulgari Fashion Show, LG Signature Launch Event, City Bank Town Hall Meeting, презентація Дубайського шрифту, виступала відома на Близькому Сході своєю благодійною діяльністю шейха Шарджі Джавахер Аль Касімі і прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді.


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.