У Emirates задумалися про літаки без вікон

09.06.2018

Авіакомпанія Emirates планує в майбутньому експлуатувати на регулярних рейсах лайнери без вікон. Ідея у перевізника з'явилася після того, як він обладнав в Boeing 777 сьюти першого класу в конфігурації 1-1-1. У середніх місць немає доступу до ілюмінатора, тому біля них встановили віртуальні вікна – екрани, на які транслюється зображення з зовнішніх камер.

Відмова від стандартних вікон – аж ніяк не «косметична» міра, зазначив Тім Кларк, президент Emirates. «Справа в тому, що наявність ілюмінаторів в фюзеляжі веде до ослаблення конструкції літака. Крім того, без вікон повітряне судно стає легше і швидше, споживає менше палива, може підніматися вище, ніж зазвичай», – сказав пан Кларк. Експерти Європейського агентства з безпеки польотів вважають, що лайнер з «віртуальними» вікнами не стане менш безпечним.

Орієнтовний термін появи лайнерів без ілюмінаторів поки невідомий – в Emirates лише обговорюють таку можливість. Втім, на думку Тіма Кларка, вид з «віртуальних» вікон навіть краще, ніж зі звичайних – так що пасажири нічого не втратять.


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.