У Києві настав туристичний бум

31.05.2018

Перший квартал 2018 року виявився дуже успішним для туризму столиці України. Місцева влада підрахувала, що тільки за перші 4 місяці туристичний збір склав більше 7 мільйонів гривень, а це на 30% більше, ніж за аналогічний періоду 2017 року.

Картинки по запросу киев
Начальник Управління туризму КМДА Антон Тараненко зазначив, що станом на 24 травня 2018 року туристичний збір перевалив за позначку в 13,38 мільйонів – і це ще не межа. Тільки за півтора місяці збір виріс майже в два рази. Тепер місцевій владі залишається підрахувати прибуток столиці від справжнього туристичного буму, який охопив Київ на час проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів. За попередніми підрахунками в місто з'їхалося близько 100 тисяч туристів з усіх куточків планети. Абсолютно всі готелі, готелі і хостели були заброньовані на період з 25 по 27 травня. Крім того УЄФА компенсує Києву безкоштовний проїзд фанів в комунальному громадському транспорті (метро, ​​трамваї і тролейбуси) на суму в 100 тисяч євро. Іноземці непогано поповнили казну і очікується, що багато хто з них незабаром повернуться до Києва.

А ще столиця приймає 47 Міжнародний кінофестиваль «Молодість», який також приверне увагу мандрівників. Яка кількість гостей відвідає його, поки прогнозів немає, але з огляду на зміну сезону – з жовтня на теплий травень – можна говорити, що він також буде успішним. Варто зазначити, що місцева влада прогнозують, що в 2018 році тільки туристичний збір принесе Києву 30 мільйонів гривень. Останні роки ця цифра стрімко зростає. Тільки в 2016 році туристичний збір ледь дотягував до позначки в 19 мільйонів гривень. Роком раніше ця цифра не перевищувала 13 мільйонів. Таким чином, можна констатувати, що Київ є одним з потужних туристичних центрів України з добре розвиненою інфраструктурою і сферою послуг, що приваблює мандрівників не тільки з усієї України, а й з різних куточків нашої планети.


По материалам: experttur.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.