Marriott International перейде на єдину програму лояльності з 13 лютого

20.01.2019

Універсальна програма лояльності компанії Marriott International, яка об'єднує в собі бонуси Marriott Rewards, The Ritz-Carlton Rewards і SPG, 13 лютого остаточно замінить колишні системи лояльності під єдиним брендом Marriott Bonvoy і дозволить заробляти в середньому на 20% більше балів за кожен витрачений долар.

Також в програму входять популярні екскурсії (піші прогулянки по льодовиках Патагонії, виїзди в пустелю на верблюдах в Марокко або тури по плаваючим селах В'єтнаму) і унікальні події, наприклад приготування вишуканих страв разом зі знаменитими французькими шеф-кухарями Даніелем Булю і Еріком Ріпер.

А протягом 2019 року проводитимуться бонусні заходами для учасників програми концерти, які пройдуть на стадіонах «Арена O2» в Лондоні і «Мерседес-Бенц-Арена» в Берліні.

Marriott Bonvoy також передбачає зміни мобільного сервісу. Користувачам додатків SPG або The Ritz-Carlton Rewards рекомендується завантажити поточну версію програми Marriott, яка 13 лютого буде автоматично оновлена. З цього дня додатки SPG і The Ritz-Carlton Rewards перестануть діяти.

При цьому два існуючих рівня елітного статусу будуть перейменовані: Marriott Bonvoy Titanium Elite замість Platinum Premier Elite (для учасників, які набрали понад 75 діб проживання), і Marriott Bonvoy Ambassador Elite замість Platinum Premier Elite with Ambassador. Цей вищий рівень елітного статусу призначений для учасників, які набрали понад 100 діб проживання і які витратили понад $ 20 тис. за рік. Представник компанії надасть їм допомогу в складанні плану поїздки і врахує всі індивідуальні побажання.

 

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.