У Китаї відкрився готель без персоналу

26.07.2018

Перший повністю автоматизований готель відкрився в китайському місті Ченду. Smart LYZ – ідеальне місце для тих, хто не хоче спілкуватися з персоналом: тут ви не зустрінете охоронців, адміністраторів і покоївок. Всі їх функції «беруть на себе» автоматизовані системи.

І хоча на вході немає жодного security, рівень безпеки в готелі не підлягає сумніву: двері відкриваються тільки після того, як мандрівник проходить систему верифікації через номер свого мобільного телефону, тобто потрапити всередину можуть тільки постояльці готелю.

У вестибюлі Smart LYZ відсутня стійка реєстрації: особисті дані гостя перевіряє робот і потім проводжає його в номер. Всі побажання мандрівників теж виконують роботи, наприклад, доставляють в кімнату їжу і проводять прибирання номера.

Раніше Marriott International оголосив про запуск системи розпізнавання осіб на стійках реєстрації. Тут очікують, що в результаті впровадження нової технології процедура реєстрації гостя скоротиться з трьох до однієї хвилини. InterContinental Hotel Groups також використовує можливості штучного інтелекту в готелях спільно з IT-компанією Baidu. Перші smart-кімнати оператора з'являться в Пекіні і Гуанчжоу. За словами розробників, технологія голосового управління «забезпечить більш природна взаємодія між людиною і комп'ютером».


По материалам: www.economictimes.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.