Пасажири аеропорту Хунцяо в Шанхаї переходять на самообслуговування

19.10.2018

Пасажирам авіагавань тепер доступні сучасні технології самообслуговування вони можуть реєструватися на рейс, проходити процедури огляду і виходити на посадку самостійно, за допомогою електронних пристроїв. Подібний сервіс використовується в Китаї вперше.

У секції D терміналу 1 до послуг мандрівників 28 стійок самостійної реєстрації, де вони можуть отримати посадкові талони й багажні бирки після того, як автомат просканує їх паспорт і ID-карту. Для проходження огляду в терміналі встановлені вісім спеціальних пристроїв з системою розпізнавання осіб, що скорочують тривалість процедури до 12 секунд. Стійки самообслуговування встановлені й при виході на посадку.

Пасажири, які з яких-небудь причин не захочуть скористатися сучасними технологіями, можуть звернутися до шести штатним співробітникам.

Очікується, що інновації суттєво скоротять черги в авіагавань. За даними китайського лоукостера Spring Airlines, 15 жовтня до кіосків самообслуговування звернулися 86% з більш ніж 2,2 тис. пасажирів. А в ранкову «годину-пік» час очікування в черзі біля стійок реєстрації становив менш як троє хвилин.

 

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.