У Швейцарії можна зробити гранд-тур на електрокарах

05.07.2018

Плануєте тимбілдинг або заохочувальну поїздку? Вирушайте з колегами в E-Grand Tour по Швейцарії, перше в світі «велику подорож» на електромобілях. Маршрут протяжністю 1600 км проходить через п'ять альпійських перевалів, уздовж 22 озер і охоплює 12 об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. По дорозі передбачені близько 200 зарядних станцій.

Еко турне не тільки зміцнить командний дух, а й дозволить насолодитися красою швейцарських пейзажів і познайомитися з визначними пам'ятками країни. Наприклад, можна побачити протестантську церкву Гросмейстер в Цюриху, будівництво якої почалося в 1100 році, найпотужніший в Європі водоспад – Рейнський, унікальний спіральний віадук в брусах і ущелині Шин.

Пропозиція діє до вересня 2018 року і включає пробне водіння протягом одного дня, прокат електрокара Tesla Model S на дев'ять днів, вісім діб з сніданками в готелях Цюриха, Бад-Рагац, Санкт-Моріца, Лугано, Церматта, Лозанни, Інтерлакена і Люцерна. Вартість участі - 150 шв. франків в день за автомобіль (не більше п'яти осіб в машині).


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.