Доступні Мальдіви

03.10.2018

За останній п'ять років на Мальдівах відкрилося 450 гестхаусів, які користуються великою популярністю у молоді Європи та Азії. Крім того, в поточному році на Мальдівських островах були введені в експлуатацію понад двадцяти нових готелів. У наступні пару років відкриється ще 50 готелів. Кожен новий об'єкт для залучення клієнтів вдається до різних маркетингових прийомів, найчастіше це дисконти на проживання і низька вартість перших заїздів.

На Малі, одному з островів, де в даний час є лише одна злітно-посадкова смуга, триває будівництво додаткової ЗПС. Відповідно до початкових планів, будівництво мало завершитися до кінця поточного року, але її запуск в експлуатацію поки відкладається. Протяжність нової смуги 3400 метрів, ширина близько 60 метрів. Повітряна гавань Мале зможе приймати Airbus A380. Також на острів планують літати і перевізники середньої цінової доступності.

Збільшення номерного фонду Мальдів, розвиток all inclusive, а також можливе розширення бюджетних перевезень зроблять напрямок більш дешевим і доступним.

 

 

 

 

 


По материалам: www.mastertura.com.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.