США

Сполучені Штати Америки розташовані на північноамериканському континенті між Канадою і Мексикою. Омиваються Атлантичним і Тихим океанами. Площа - 9158960 кв. км. Населення - 258233000. Столиця - Вашингтон (607000). Інші великі міста - Нью-Йорк (7323000), Лос-Анджелес (3486000), Чикаго (2784000). Протяжність кордону з Канадою - 8893 км, з Мексикою - 3326 км. У територіальні володіння США входять Східне Самоа, Гуам, Північні Маріанські острови, Пуерто-Ріко, Віргінські острови, а також ряд дрібних незаселених островів в Тихому океані і Карибському морі. Найвища точка - гора Мак-Кінлі (6194 м). Державна мова - англійська. Основні релігії - християнство, іудаїзм, іслам. Грошова одиниця - американський долар. Основні статті експорту - літаки, автомобілі, хімікати, кам'яне вугілля, машинне обладнання, кукурудза, нафта, пшениця. Форма правління - федеративна республіка.

Сполучені Штати Америки (США) - четверта за величиною країна в світі (після Росії, Канади, Китаю). Вона простягається від берегів Атлантичного океану до узбережжя Тихого океану і перетинає вісім часових поясів. Держава складається з п'ятдесяти двох штатів, два з яких ізольовані від інших: це Аляска, що лежить на захід від Канади, і Гаваї - ланцюг тропічних островів в Тихому океані. Внутрішня політика США визначається знаменитою Конституцією, що дозволяє окремим штатам приймати деякі власні закони. Населення США дуже різноманітне за своїм складом. Тут знайшли батьківщину представники самих різних народів, які принесли з собою різні релігії, звичаї та мови. Рівень життя в США один з найвищих в світі.

Країна відрізняється різноманітністю ландшафту і клімату, оскільки простягається від снігових просторів Аляски і випалених пустель південного заходу до широких рівнин Середнього Заходу і субтропічних лісів південного сходу.

Майже третина Аляски лежить за Полярним колом, де температура повітря взимку опускається до 60°С нижче нуля. Повені і сильні смерчі, торнадо - часті явища на Середньому Заході. Для всіх Південних штатів характерні спекотне літо і м'яка або тепла зима. На південному сході країни клімат вологий, а на південному заході, в районі пустель, сухий. У штаті Гаваї, який знаходиться в Тихому океані далеко від континенту, тропічний клімат.

Дві могутні гірські гряди тягнуться на сході та заході Сполучених Штатів Америки - це Аппалачі і Скелясті гори, що входять в гірську систему Кордильєр. Аппалачі невисокі та лісисті, Скелясті гори значно вище і місцями піднімаються на 4000 м і більше над рівнем моря. Між двома цими гірськими хребтами простягається велика внутрішня рівнина. Північна і центральна її частини відомі як Середній Захід. Величезні площі рівнини займають родючі землі, зрошувані головними річками США - Міссісіпі, Міссурі і Огайо. Ці річки є частиною гідрографічної системи, в яку входять і п'ять Великих озер, розташованих на північному сході країни. Лісові масиви покривають північні райони США і частково північно-західне Тихоокеанське узбережжя, Середній Захід, північно-східні райони країни і Аляску.

Клімат

Клімат помірний, на півдні - субтропічний. На північному сході і на середньому заході зими тривають досить довго, температура опускається нижче 0°С. Але в ці ж зимові місяці на півдні США тепло і сонячно. Вдалий час для відпочинку - осінь і весна.

На південному узбережжі Каліфорнії комфортно круглий рік. На Гаваях та узбережжі Флориди клімат тропічний, морський. Гавайські острови знаходяться під впливом тропічних циклонів з травня по листопад, коли можлива найбільша кількість опадів, однак дощі не затяжні, з великою кількістю сонячних годин.

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.