АirBaltic змінила правила перевезення ручної поклажі

14.03.2019

Розмір збору становить 8,99 євро за переліт в одну сторону в разі оплати під час бронювання квитка на сайті авіакомпанії, 12,99 євро за оплати в агентстві під час бронювання авіаквитка й 14,99 євро в разі сплати через сайт або агентство вже після оплати квитка.

Оплата збору дає пасажиру змогу взяти з собою речі до 12 кг, водночас стандартна норма безкоштовного перевезення залишилася на колишньому рівні – 8 кг. В обох випадках збережені обмеження на габарити ручній поклажі – розміри основного предмета не мають перевищувати 55х40х23 см, додаткового 40х30х10 см.

Оплатити перевезення важчої ручної поклажі можна не пізніше, ніж за одну годину до вильоту через сайт або агентство. Оплата цієї послуги в аеропорту неможлива. У разі, якщо біля виходу на посадку в пасажира зафіксують перевищення ваги ручної поклажі, йому необхідно буде заплатити збір 60 євро, водночас валіза перевозитиметься в багажному відсіку літака.

Нову послугу в airBaltic запровадили після того, як дослідження показало, що вага ручної поклажі 15% з 2000 перевірених пасажирів перевищувала встановлені норми.


По материалам: www.ukrinform.ua

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.