В аеропорту Стокгольма з'явиться коворкінг

13.06.2018

Коворкінг скандинавського оператора United Spaces відкриється в стокгольмському аеропорту Арланда. Відповідну угоду вже підписано з компанією, що управляє Swedavia. Відкриття заплановано на березень 2019 року.

Майданчик розташований у десятиповерховому офісному комплексі SkyCity Office One, площа якого становить понад 15 тис. м². Він знаходиться недалеко від терміналів 4 і 5 (внутрішні та міжнародні рейси відповідно).

За словами виконавчого директора Swedavia Real Estate Карла Вістранда, Арланда має всі шанси стати лідером серед MICE-майданчиків Скандинавії для проведення ділових зустрічей і конференцій. «Аеропорт – особливе місце: відкрите, міжнародне, багатофункціональне. Тому повітряні ворота найкраще підходять для бізнес-заходів», – вважає він.

«Ринок офісної нерухомості зараз переживає глобальну трансформацію, його вигляд визначають сучасні технології, нові професії і варіанти зайнятості. Незабаром коворкінг стануть таким же звичним робочим простором, як і звичайні офіси», – вважає Горан Гарберг, виконавчий директор United Spaces Network Offices.


По материалам: www.businesstraveller.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.