В ОАЕ відкрився найбільший в світі 3D музей

13.12.2019

У Дубаї відкрився 3D музей Trick Art, який є єдиним у своєму роді на Близькому Сході. Масштаб закладу вражає - він займає два поверхи, а його площа перевищує 7000 кВ м.

В кожному куточку музею, починаючи від фасаду до зовнішніх стін, відвідувачів чекає якась барвиста оптична ілюзія. Твори мистецтва стають тривимірними для гостей закладу. Над створенням експозицій працювали близько 20 художників з усього світу, спеціально прилетіли в Дубай. На оформлення простору музею пішло майже пів року.

У музеї Trick Art туристів чекає захоплива подорож в країну фантазій: політ на килимі-літаку, прогулянка через каньйон по натягнутому канату, плавання з акулами або експедиція вглиб небезпечних джунглів. Музей розділений на дев'ять зон за темами: ілюзії, арабський світ, Єгипет, водне і тварина царства, шедеври мистецтва, фентезі, ліс і гумористичний зал. Кожен експонат музею оживає, якщо подивитися на нього через об'єктив фотоапарата або мобільного телефону.

Господар музею, заявив, що кожен експонат був з особливою ретельністю відібраний, відтворений і вручну розписаний художниками. Такий скрупульозний підхід дозволяє відвідувачам випробувати надзвичайні емоції і буквально стати частиною арт-об'єкту.


По материалам: www.unian.net

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.