Мережа Hilton представила бренд категорії lifestyle для нового покоління

20.01.2020

Це 18-й бренд Hilton. У компанії повідомляють, що нова пропозиція орієнтоване на представників нового покоління гостей.

Покоління об'єднує не рік народження або інші демографічні дані, а скоріше тип мислення і спосіб життя. Цільова аудиторія нового бренду амбітні люди, які постійно працюють над досягненням особистих і професійних цілей і намагаються робити краще навколишній світ.

В рамках розробки концепції бренду експерти Hilton провели опитування серед 10 тис. gередбачуваних представників нового покоління. Як з'ясувалося, 70% респондентів готові доплачувати за більш персоналізовані і продумані пропозиції. Клієнти нового бренду прихильники концепції bleisure, і їх баланс роботи та відпочинку у відрядженні становить 60% і 40% відповідно. Гості нових об'єктів в основному, працівники компаній, що спеціалізуються на фінансах, IT, продажі і консалтингу.

Номери Tempo by Hilton будуть розташовувати зонами Get Ready з письмовими столами, дзеркалами з підсвічуванням, відкритими шафами, пароварками і міні-холодильниками. У лобі гостей чекатимуть безкоштовний чай і кава. Також в кожному об'єкті бренду планують організувати гнучкі простору для зустрічей і заходів.

Очікується, що перший готель Tempo by Hilton буде відкрита в 2021 році.

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.