Пасажирам Norwegian доведеться доплачувати за верхні полиці для ручної поклажі

30.01.2020

Тепер в ряді випадків з пасажирів стягують додаткову плату за розміщення сумок на багажних полицях.

Починаючи з 24 січня мандрівники, які обрали базовий тариф (в авіакомпанії він називається LowFare), можуть проносити в салон тільки одну сумку вагою до 10 кг, яка повинна міститися під переднє сидіння. Тим же, хто бажає прибрати речі в верхні відсіки, доведеться заплатити від 5 до 9 фунтів (від 400 до 730 руб.), Причому оплата повинна проводитися принаймні за чотири години до вильоту. Клієнтам також буде запропоновано інші варіанти: оформити сумки як багаж і відправити до відповідного відділення або ж вибрати при бронюванні інший тариф. Отже, пасажири LowFare + можуть взяти з собою дві сумки (одну прибрати під сидіння, а іншу на верхню полицю), при цьому загальна вага ручної поклажі все одно не повинен перевищувати 10 кг.

Для тарифів перевізника Flex, Premium або Premium Flex передбачені інші норми: пасажир може взяти з собою дві сумки, і вага ручної поклажі, яка може зберігатися на верхній полиці, до 15 кг. У ці тарифи також включений багаж.

Як повідомляють в Norwegian, завдяки нововведенню часу на розміщення ручної поклажі в салоні буде витрачатися набагато менше, що допоможе лайнерів вилітати вчасно. Пасажирів, які купили квитки до 23 січня, зміна не торкнеться.

 


По материалам: www.unian.net

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.