Мільйон тюльпанів та атракціони: під Києвом відкриють унікальний дендропарк

07.02.2020

Новий сучасний дендропарк під назвою «Добропарк» відкриється у квітні 2020 року в Макарівському районі під Києвом. 
Загальна площа парку дорівнює 400 футбольним полям. Там уже висадили близько 44 тисяч дерев і кущів (рослинам по 10–15 років), облаштована система поливу завдовжки в 38 кілометрів, висаджено 13 гектарів газонів. Над створенням місця для відпочинку працювали півтора року. Більша частина часу пішла на облаштування рельєфу і струмків.

Першу чергу парку відкриють вже 24 квітня цього року. Тут висадять поле тюльпанів, їх буде понад мільйон різного забарвлення. Також у парку з'явиться лавандова, гортензієва і самшитова долини, а також «долина Любові» з романтичними арт–інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець. У планах створити тут цілу долину трав і долину з квітучих дерев. На ній передбачається висадити 15 видів дерев, які цвітуть навесні: бузок, магнолія, сакура, декоративні яблуні, груші, сливи.

На території парку є 16 невеликих озер, половину з яких впорядкують для купання. По всій території розіб’ють велосипедні доріжки, діятиме зона фуд–кортів. Саме в цьому парку розміщуватимуть великодні інсталяції у вигляді розмальованих величезних яєць і великодніх зайців, які раніше виставлялися на Софійській площі в рамках фестивалю писанок.

 


По материалам: www.unian.net

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.