Друга за величиною авіакомпанія Італії припиняє польоти

13.02.2020

Другий за величиною авіаперевізник Італії заявив про припинення польотів і запуск процедури ліквідації у зв'язку з рішенням акціонерів. У період з 11 по 25 лютого рейси будуть виконані за розкладом літаками інших авіакомпаній. Пасажирам, які мають квитки з вильотом на пізніші дати, Air Italy пообіцяла компенсувати вартість перевезення.

Авіакомпанія була створена в 2017 році на базі італійського авіаперевізника Meridiana після входження до складу власників Qatar Airways, яка придбала частку 49%. Основний пакет 51% залишився у засновників Meridiana.

В Qatar Airways заявили, що після отримання міноритарної частки в італійській авіакомпанії надавали їй з самого початку необхідну підтримку, включаючи оренду літаків з свого флоту, замовлення нових авіалайнерів, ін'єкцію капіталу і необхідні інвестиції. «Qatar Airways була готова знову виконати свою роль у підтримці зростання авіакомпанії, але це стало б можливим тільки за виконання зобов'язань всіма акціонерами». Air Italy стане другою за рахунком авіакомпанією в Італії, яка зупинить польоти в 2020 році. 11 січня всі рейси припинив лоукост Ernest Airlines. Авіаперевізник мав розвинену мережу маршрутів з Італії до України.

 


По материалам: www.unian.net

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.