Hyundai в партнерстві з Uber розроблять летюче таксі

28.02.2020

Uber і Hyundai Motor Company уклали договір про спільну розробку летючого таксі. Концепцію нового транспортного засобу компанії представили в січні на виставці побутової електроніки (CES) в Лас-Вегасі.


Hyundai - це перший автомобільний концерн, який співпрацює з сервісом летючих таксі Uber Elevate. Hyundai буде виробляти транспортні засоби, в той час як Uber буде займатися створенням системи управління повітряним трафіком, зв'язками з наземним транспортом і взаємодією з клієнтами. Також обидві сторони залучені в розробку інфраструктури для зльоту і посадки летючих таксі.


Повітряні пасажирські перевезення дозволять позбутися від заторів на вулицях і високу загазованість повітря. У цьому напрямку вже працюють компанії Boeing, Daimler, Rolls-Royce, Audi та багато інших. Попри різні підходи до нових розробок, провідні автоконцерни сходяться в тому, що міські повітряні пасажирські перевезення повинні здійснюватися автономними електричними транспортними засобами, здатними сідати та злітати вертикально.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com ​

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.