Два готелі під брендом Crowne Plaza з'являться в Грузії

02.03.2020

Готелі одного з провідних міжнародних брендів верхнього цінового сегмента Crowne Plaza Hotels & Resorts® розташовані більш ніж у 60 ключових центрах ділової та економічний активності і престижних курортних зонах по всьому світу. Два готелі приєднаються до вже відкритого Crowne Plaza® Borjomi, щоб розширити присутність бренду в Грузії.

Crowne Plaza Hotels & Resorts® піклується про те, щоб у гостей була можливість продуктивно попрацювати, відпочити і з користю провести вільний час. Саме тому даний бренд з'являється в Батумі, пропонуючи гостям насолодитися гармонією природи та відпочити на піщаних морських пляжах.

Обидва готелі будуть працювати під управлінням однієї команди, і 65 номерів Crowne Plaza® Batumi Thermal Waters доповнять 114 номерів Crowne Plaza® Batumi  Mziuri Gardens. Розташовані всього у 2,5 км один від одного, обидва готелі знаходяться поряд з основними туристичними пам'ятками, такими як рушійна скульптура Алі і Ніно символ вічного кохання, та канатною дорогою Арго, звідки відкривається захопливий вид з гори Анурія.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.