Головна / Тури /

Великобританія

Про країну Пошук турів Міста/Регіони Візи Корисно знати

Великобританія - країна, яка уособлює собою як багатовікову історію, так і сучасну цивілізацію, поєднує в собі стародавні традиції та унікальні пам'ятники архітектури з ультрасучасними бізнес-центрами і модними кафе. Історичні області Великобританії - Англія, Уельс, Шотландія і Північна Ірландія - фактично є чотирма різними країнами зі своїми особливостями.

В Англії зосереджена найбільша кількість об'єктів культурної спадщини. Тут знаходиться Лондон – місто багате архітектурними пам'ятками, театрами, нічним життям, магазинами, ресторанами, музеями і художніми галереями. Віндзор, Оксфорд, Кембридж, Йорк, Бат, Бірмінгем, Манчестер, Ліверпуль - далеко не повний список міст, які треба відвідати в Англії. Ще однією яскравою пам'яткою цієї області є Стоунхендж, найзагадковіший пам'ятник Великобританії.

Самобутня, романтична і незалежна Шотландія - це гори, озера, вересові пустки, звуки волинки, традиційний віскі. Тут можна побачити куточки дикої природи. Шотландія є раєм для орнітологів: на островах створені численні заповідники морських птахів.

Уельс радує туристів різноманітністю ландшафту, чудовими середньовічними замками і гостинністю. Приблизно п'ята його частина має статус національного парку.

Північна Ірландія небагата культурними пам'ятками, проте тут можна подивитися на унікальний природний пам'ятник - Стежку Гігантів, занесену в список Фонду світової історичної спадщини.

Великобританія – одна з провідних світових держав. Британці пишаються тим, що сильно відрізняються від інших народів світу, до сих пір шануючи і слідуючи стародавнім традиціям і звичаям. Проте, сучасність внесла свої правила в вигляд і дух Британії, подарувавши всю розкіш сучасних готелів, буйство вогнів і фарб нічного життя, розкіш модних бутиків і пишність місцевої кухні.