Головна / Тури /

Великобританія

Про країну Пошук турів Міста/Регіони Візи Корисно знати
Ліверпуль

Англійське місто Ліверпуль відоме усьому світу тим, що саме тут виросла знаменита група The Beatles. Завдяки цьому величезна кількість туристів зі всієї земної кулі приїжджають і хочуть відвідати це місто, щоб побачити батьківщину музикантів, а також побувати в їх музеї. Крім того, що Ліверпуль - це батьківщина всесвітньо відомої музичної групи, він також є найбільшим портом Великобританії після Лондона, завдяки чому забезпечує всю державу бавовною, зерном, шерстю, гумою і багатьма іншими товарами.

Далі...
Лондон

Лондон - одне з найбільш вражаючих міст світу, відмінною рисою якого є відмінні манери його мешканців і неймовірна кількість визначних пам'яток.
Лондон унікальний тим, що вже дуже довгий час залишається найбільшим містом Європи, в якому змішані історія і сучасність, класицизм і авангард, розкішні палаци і нічим не примітні передмістя.

Далі...
Манчестер

Манчестер є другим після Лондона центром британського мистецтва. Свого часу тут було більше театрів, ніж в самому Лондоні. Місто досі пишається, що саме тут з'явилися перші "британські репертуарні театри". Тут знаходяться Оперний театр, Міський драматичний театр, Театр Аполло, Палас театр та інші.

Далі...
Шотландія

Шотландія займає північ Великобританії і прилеглі острови і розділена в адміністративному відношенні на 9 районів і острівну територію. Хоча Шотландія і вважається частиною Великобританії, все-таки сама по собі представляє окрему країну. Це країна красивих гірських вершин, покритих вереском, глибоких і льодяних гірських озер, що широко розкинулись серед казкових замків і теплої душевної гостинності, яка найчастіше виражається у вигляді склянки віскі, що повільно потягується біля каміна.

Далі...