Угорщина

Угорщину, яка затишно розташувалася в самому центрі Європи, цілком можна назвати країною контрастів. Тільки не суспільно-соціальних, а туристичних. Тут знаходиться озеро, яке і на колір, і на запах, і на дотик - чисте море. Тут популярний лікувально-оздоровчий курорт, в якому повно винних льохів з солодким і запашним вином. Тут готелі економ-класу з бездоганним обслуговуванням і найкращим співвідношенням "ціна/якість". Причин побувати в цій країні вистачає навіть,якщо не згадувати про заповідну природу тутешніх національних парків і архітектурні багатства старовинних міст.

Місцезнаходження Угорщини робить цю країну ідеальним місцем для першого знайомства зі Східною Європою. Більшість мандрівників прибуває в мальовничий Будапешт, де часто проходять культурні та спортивні події (наприклад, щорічно в Угорщині проходить Гран-прі Формули-1, залучаючи величезну кількість фанатів з різних куточків Європи і світу). Крім столиці, цікавими місцями в Угорщині є: її природні ландшафти; містечка в стилі бароко; скромні угорські села; озера, з розташованими поряд курортами.

Угорщина відома перш за все як термальна здравниця. Природа щедро обдарувала Угорщину термальною водою - завдяки географічному розташуванню країни термальні джерела охоплюють 80% її території. Всього їх налічується півтори тисячі, термальних купалень - 450. Щороку в Угорщину приїжджає все більше туристів - поправляти розхитане роботою, сім'єю і всякими надмірностями здоров'я. Відпочинок порівняно недорогий, на SPA-курортах лікують майже всі відомі науці хвороби. Один з відомих курортів країни - озеро Хевіз, тепловодне озеро, що насичується гарячими джерелами. У ньому можна цілий рік купатися під відкритим небом. Комфортабельні сауни, грязьові ванни, масажні кабінети, солярії, гімнастичні зали розташовані в численних готелях на березі.

В Угорщині чимало не тільки цілющих курортів, а й культурно-історичних пам'яток, адже в минулому ця територія межувала з Римською імперією, так що тут можна знайти відголоски історії римських, а також німецьких і слов'янських племен. Бурхливі історичні події залишили свій відбиток в архітектурних стилях угорських міст і колекціях музеїв. По сусідству з римськими пам'ятниками тут можна зустріти турецькі споруди, романські храми знаходяться поруч із середньовічними фортецями Егера, Шюмеге і Шиклоше, а величні палаци сусідять з невеликими поселеннями класичної місцевої архітектури, кожен будинок в яких унікальний по-своєму.

Устої та звичаї Угорщини відповідають європейській культурі, національна культура має багаті традиції, проте в силу периферійного положення країни в Європі та мовної ізольованості порівняно мало відома за межами Угорщини.

На сьогоднішній день в Угорщині налічується 9 пам'ятників, занесених до списку світової організації з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. Для такої невеликої за розмірами країни, як Угорщина, це вражаюча кількість (так, в сусідній Австрії їх вісім).

Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Коментар:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.