Головна /

Відгуки

ТОВ Біо Агро

За всі роки співпраці компанія «Бітско» зарекомендувала себе як надійний партнер з достатньо гнучкою політикою співпраці. Співробітники компанії відповідально, оперативно і на високому професійному рівні вирішують нагальні і поточні робочі питання.


ACНільсен Юкрейн

Під час співпраці Туристичноа компанія «Бітско» зарекомендувала себе як професійний та надійний партнер. Ми високо оцінюємо якість надання послуг працівниками компанії та бачимо перспективу подальших партнерських стосунків.


Nielsen

Висловлюємо щиру подяку співробітникам Туристичної компанії «Бітско» за якісні послуги, професійне на швидке реагування на всі наші прохання, зокрема досить складні та термінові. Ми цінуємо якість послуг і сервіс, що надаються компанією Туристична компанія «Бітско».


IT Specialist

Високий професіоналізм співробітників компанії Bytsko Travel Group, якісний та своєчасний сервіс, а також індивідуальний підхід в організації бізнес поїздок по всій Україні та закордоном сприяє успішному веденню бізнеса нашої компанії.


EFES

Дякуємо компанії Bytsko Travel Group за плідну співпрацю. Висловлюємо щиру вдячність за сумлінне ставлення, високий професіоналізм та доброзичливе ставлення.


ESJF

Туристична компанія «Бітско» надає якісний та оперативний супровід в організації бізнес поїздок та створює максимально комфортні умови для перебування співробітників компанії у відрядженні по всій Україні та за кордоном.


Сона Фармексім

Висловлюємо подяку співробітникам Туристичної компанії «Бітско» за якісну та швидку організацію відряджень. Особливо вдячні за оперативність, сумлінність в роботі та за допомогу в будь-якому питанні.


МБ Квест

Завдяки успішно підібраній команді талановитих людей та професійних менеджерів, в компанії Bytsko Travel Group оперативно приймаються важливі рішення, реалізовуються логістичні питання та успішно здійснюються бізнес процеси надання послуг.