Головна /

Відгуки

Beauty Service

Висловлюємо щиру вдячність співробітникам Туристичної компанії «Бітско» за співпрацю, за професійне надання туристичних послуг. Протягом довготривалого співробітництва компанія зарекомендувала себе як надійного партнера.


Council of Europe

Ми цінуємо якість послуг і сервіс, що надає Туристична компанія «Бітско». Компанія повністью переконала, що є надійним партнером, якого можна рекомендувати колегам.


Dr.Reddy`s

Висловлюємо щиру вдячність компанії Bytsko Travel Group за сумлінне ставлення та взаєморозуміння. Команда співробітників довела, що компанія є надійним та стабільним партнером.


USAID Global Communities

Туристична компанія «Бітско» є нашим партнером з 2017 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний партнер в організації та логістичній підтримці заходів (тренінгів, семінарів, форумів, учбових турів до Польщі, тощо) Програми DOBRE та партнерів Програми в Україні та за кордоном.


Meditrade

За час співробітництва компанія Bytsko Travel Group завжди якісно, вчасно та на високому професійному рівні виконувала взяті на себе зобов’язання . Повний сервіс, доброзичливість та грамотний персонал викликають повагу та заслужено виводять компанію на передові позиції в сфері надання туристичних послуг.


Мастер Трейд

Висловлюємо подяку співробітникам Туристичної компанії «Бітско» за плідну співпрацю, професійне надання туристичних послуг. Дякуємо за своєчасність, оперативність, відповідальність та підтримку 24/7.


BMS consulting

Високий рівень обслуговування, професіоналізм співробітників, гнучкий підхід та відповідальність дозволяють високо оцінити наше співробітництво з компанією Bytsko Travel Group.


Пумб

Висловлюємо щиру вдячність співробітникам Туристичної компанії «Бітско» за клієнтоорієнтовний підхід, розуміння наших індивідуальних потреб і завдань, а також прагнення запропонувати оптимальне рішення для клієнта.