Головна /

Відгуки

Hillel

Хочемо висловити свою подяку та повагу за професіоналізм, відповідальність, оперативність, надійність та ефективність у вирішенні питань, що виникають під час підготовки та проведенні наших заходів.


Mareven

Туристична компанія «Бітско» є нашим надійним бізнес партнером в сфері надання туристичних послуг. Ми високо оцінюємо професіоналізм, оперативність і добропорядність в підході до роботи.


PHARMASICH

Завдяки високому рівню професіоналізму менеджерів Туристичної компанії «Бітско», чітке планування заходу, індивідуальний підхід та увага до кожного учасника Форума, сприяли успішному проведенню 1st KIEV CLINICAL RESEARCH FORUM. Туристична компанії Бітско внесла вагомий внесок в створення позитивного іміджу України як привабливої країни для науково-дослідницької діяльності міжнародних фармацевтичних компаній.


БМСервіс Плюс

Висловлюємо подяку колективу Bytsko Travel Group за багаторічну співпрацю, своєчасність, оперативність, відповідальність при виконанні доручень.


Watsons

Команда професіоналів Bytsko Travel Group кожен день доводить, що компанія є стабільним і надійним партнером, цінує час і ресурси клієнта, уважно і чуйно ставиться до всіх його потреб.


Euralis

Компанія Євраліс Семенс Україна співпрацює з компанією Bytsko Travel Group з організації закордонних поїздок для клієнтів з 2010 року. За цей час компанія Бітско організувала для нас велику кількість поїздок. З точки зору організації, вони пройшли на високому рівні.


Ecolab

Ми співпрацюємо з компанією більш 15 років, з перших днів діяльності ECOLAB в Україні. За всі ці роки компанія Bytsko Travel Group зарекомендувала себе як надійний партнер з достатньо гнучкою політикою співпраці. Співробітники компанії відповідально, оперативно і на високому професійному рівні вирішують нагальні і поточні робочі питання.


Luxoft

Дякуємо співробітникам Bytsko Travel Group за високу якість і оперативність наданих послуг. Головним достоїнством співпраці є вміння швидко, кваліфіковано, чітко і сумлінно виконувати поставлені завдання, а також обов'язковість та акуратність, проявлені в процесі роботи.